Suplování:   Úterý 23.4.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6.B

 

PRE

PRE

PRE

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Drašnar Jakub

 

..

-

 

Dr

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Drašnarová Lucie

5.hod

supl. (Ds)

Tv

6.C (Chl)

(Těl)

 

Kordová Štěpánka

3.hod

odpadá

M

6.B

 

Prevence

Jožáková Barbora

1.hod

spojeno (Ds)

Tv

5.A (Chl)

(Sál)

 

Svatoňová Romana

1.hod

odpadá

Aj

6.B (A6B)

 

Prevence

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

Tv

Chl

(Sál)

spojí

Jožáková Barbora

(Ds)

6.C

5.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Drašnarová Lucie

(Ds)

Pedagogický dohled u třídy:

6.B, 1.- 3. hod - Drašnar Jakub

 

 

Suplování:   Středa 24.4.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

6.B

         

Ak

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Drašnar Jakub

         

..

-

     

Drtinová Ilona

 

-

Je

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ježková Alena

2.hod

spojeno (Dn)

Nj

7.B (N7B)

(107)

 

Jožáková Barbora

6.hod

supl. (Ds)

Tv

6.C (Chl)

(Těl)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

6.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Jožáková Barbora

(Ds)

7.B

2.hod

Nj

N7B

(107)

spojí

Ježková Alena

(Dn)

Pedagogický dohled u třídy:

6.B, 5. hod - Drašnar Jakub

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

 

Ak

Ak

Ak

Ak

Ak

         

3.B

 

Ak

Ak

Ak

Ak

Ak

         

4.B

 

Ak

Ak

Ak

Ak

Ak

         

5.B

 

PRE

PRE

               

6.A

 

proj

proj

proj

proj

           

6.B

 

proj

proj

proj

proj

           

6.C

 

proj

proj

proj

proj

           

7.A

 

proj

proj

proj

proj

           

7.B

 

proj

proj

proj

proj

           

8.A

 

proj

proj

proj

proj

           

8.B

 

proj

proj

proj

proj

           

9.A

 

proj

proj

proj

proj

           

9.B

 

proj

proj

proj

proj

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Zavřel Michal

 

-

-

Se

-

           

Plecháčková Alena

 

-

-

-

-

-

         

Nováková Veronika

 

..

..

..

..

..

         

Burešová Kateřina

 

..

-

               

Drašnar Jakub

 

-

..

-

           

Drtinová Ilona

 

..

..

..

..

           

Felzmannová Nikol

 

-

-

..

-

           

Hofmanová Marcela

 

..

..

Se

-

           

Janková Alena

 

..

..

..

-

           

Kaisrlíková Gabriela

 

..

Se

..

..

           

Ježková Alena

 

..

..

..

..

           

Kočí Přemysl

 

..

..

-

..

-

         

Kordová Štěpánka

 

-

..

..

..

           

Krejčí Jana

 

..

..

..

..

..

         

Kuřilová Věra

 

-

..

-

..

           

Odstrčilová Jana

 

-

..

-

-

-

-

-

     

Pokorná Vladimíra

 

-

-

-

..

           

Pospíšilová Petra

 

..

..

..

-

           

Řezníčková Markéta

 

..

..

-

..

           

Skákalová Ivona

 

-

..

..

-

           

Svatoňová Romana

 

..

..

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Jožáková Barbora

1.hod

spojeno (Ds)

Tv

5.A (Chl)

(Těl)

 

Seidlová Adéla

1.hod

odpadá

Aj

7.B (A7B)

 

projektový den

 

2.hod

spojeno (Ka)

Aj

5.A (A5AB)+

(203)

 
 

3.hod

supl. (Za)

In

5.A (Chl)

(S10)

 
 

3.hod

spojeno (Ho)

In

5.A (Dív)

(S10)

 
 

4.hod

odpadá

Aj

8.B (A8AB)+

 

projektový den

 

5.hod

odpadá

Pr

3.B

 

Akce

Šimek Jiří

1.hod

odpadá

Z

8.A

 

projektový den

 

4.hod

odpadá

Z

9.A

 

projektový den

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

Tv

Chl

(Těl)

spojí

Jožáková Barbora

(Ds)

 

2.hod

Aj

A5AB

(203)

spojí

Seidlová Adéla

(Ka)

 

3.hod

In

Chl

(S10)

supluje

Seidlová Adéla

(Za)

 

3.hod

In

Dív

(S10)

spojí

Seidlová Adéla

(Ho)

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 1.- 5. hod - Krejčí Jana

3.B, 1.- 5. hod - Kočí Přemysl

4.B, 1.- 5. hod - Nováková Veronika

5.B, 1., 2. hod - Burešová Kateřina

 

Zpracováno v systému Bakaláři