Suplování:   Čtvrtek 19.4.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

     

Ak

Ak

Ak

         

4.B

     

Ak

Ak

Ak

Ak

       

6.A

         

Ak

Ak

       

7.A

 

PRE

PRE

               

7.C

         

Ak

Ak

Ak

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Burešová Kateřina

     

..

..

..

..

       

Drašnar Jakub

         

-

Se

..

     

Drtinová Ilona

         

Po

Je

Za

Za

   

Jožáková Barbora

     

..

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

7.hod

spojeno (Dn)

Pc

8.A (Dív)

(S07)

 
 

8.hod

spojeno (Dn)

Pc

8.A (Dív)

(S07)

 

Ježková Alena

6.hod

supl. (Dn)

Tv

7.B (Tvd)+

(Sál)

 

Pospíšilová Petra

2.hod

odpadá

M

7.A

 

Prevence

 

5.hod

supl. (Dn)

Tv

7.A (Dív)

(Těl)

 

Seidlová Adéla

5.hod

odpadá

Aj

7.C

 

Akce

 

6.hod

supl. (Ds)

Tv

7.A (Chl)

(Těl)

 

Skákalová Ivona

1.hod

odpadá

Cj

7.A

 

Prevence

Změny v rozvrzích tříd:

7.A

5.hod

Tv

Dív

(Těl)

supluje

Pospíšilová Petra

(Dn)

 

6.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Seidlová Adéla

(Ds)

7.B

6.hod

Tv

Tvd

(Sál)

supluje

Ježková Alena

(Dn)

 

7.hod

Tv

Tvch

 

odpadá

 

(Ds)

8.A

7.hod

Pc

Dív

(S07)

spojí

Zavřel Michal

(Dn)

 

8.hod

Pc

Dív

(S07)

spojí

Zavřel Michal

(Dn)

 

 

Suplování:   Pátek 20.4.2018 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

8.B

 

PRE

PRE

PRE

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Janková Alena

 

-

Ds

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Drašnar Jakub

2.hod

supl. (Ja)

Pp

6.B

(211)

 

Felzmannová Nikol

3.hod

odpadá

Hv

8.B

 

Prevence

Řezníčková Markéta

1.hod

odpadá

Cj

8.B

 

Prevence

Svatoňová Romana

2.hod

odpadá

Aj

8.B (A8B)

 

Prevence

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

2.hod

Pp

 

(211)

supluje

Drašnar Jakub

(Ja)

 

 

Suplování:   Pondělí 23.4.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

2.B

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

5.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Plecháčková Alena

 

-

-

-

-

-

         

Milotinská Hana

 

-

-

-

-

-

-

       

Drašnarová Lucie

 

..

..

No

..

Ha

-

..

     

Krejčí Jana

 

..

..

-

..

..

-

       

Lemonová Jana

 

..

..

..

..

-

..

..

     

Holoubková Dana

 

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Nováková Veronika

3.hod

supl. (Dr)

Cj

3.B

(103)

 

Drašnar Jakub

2.hod

odpadá

Tv

5.A (Chl)

 

Škola v přírodě

Hajzlová Hana

5.hod

supl. (Dr)

Cj

3.B

(103)

 

Kaisrlíková Gabriela

3.hod

odpadá

Aj

5.A (A5A)

 

Škola v přírodě

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

SBn

Sh1

 

odpadá

 

(Le)

1.B

6.hod

SBn

Sh1

 

odpadá

 

(Le)

3.A

7.hod

SPH

Sh35

 

odpadá

 

(Dr)

3.B

3.hod

Cj

 

(103)

supluje

Nováková Veronika

(Dr)

 

5.hod

Cj

 

(103)

supluje

Hajzlová Hana

(Dr)

4.A

7.hod

SPH

Sh35

 

odpadá

 

(Dr)

 

 

Suplování:   Úterý 24.4.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

2.B

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

5.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

   

8.A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Plecháčková Alena

 

-

-

-

-

-

         

Milotinská Hana

 

-

-

-

-

-

-

       

Drašnar Jakub

       

Za

Ho

Pv

-

     

Drašnarová Lucie

 

..

..

Ha

..

-

-

-

     

Drtinová Ilona

 

-

-

Ře

-

-

Ře

Za

-

   

Kaisrlíková Gabriela

 

Sv

..

Sv

Sv

-

-

-

-

   

Krejčí Jana

 

..

-

..

Za

..

..

       

Lemonová Jana

 

..

..

Ks

Kl

..

-

-

     

Matysková Veronika

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Holoubková Dana

 

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

4.hod

supl. (Kr)

Tv

5.B (Dív)

(Těl)

 
 

4.hod

spojeno (Ds)

Tv

5.B (Chl)

(Těl)

 
 

6.hod

odpadá

Pc

5.A (Chl)

 

Škola v přírodě

 

7.hod

supl. (Dn)

Tv

7.C (Tvd)+

(Těl)

 
 

8.hod

odpadá

In

8.A (I8A2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

In

8.A (I8A2)

 

Exkurze

Felzmannová Nikol

2.hod

odpadá

Hv

8.A

 

Exkurze

Hajzlová Hana

3.hod

supl. (Dr)

Cj

3.B

(103)

 

Hofmanová Marcela

5.hod

supl. (Ds)

Tv

6.A (Chl)

(Těl)

 
 

8.hod

odpadá

In

8.A (I8A1)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

In

8.A (I8A1)

 

Exkurze

Kolářová Jindřiška

4.hod

supl. (Le)

Hv

1.A

(008)

 

Kosková Eliška

3.hod

supl. (Le)

Hv

1.B

(S05)

 

Odstrčilová Jana

4.hod

odpadá

Fy

8.A

 

Exkurze

Pokorná Vladimíra

6.hod

supl. (Ds)

Tv

7.C (Tvch)+

(Sál)

 

Řezníčková Markéta

1.hod

odpadá

Cj

8.A

 

Exkurze

 

3.hod

spojeno (Dn)

Nj

7.B (N7AB)+

(210)

 
 

6.hod

spojeno (Dn)

Nj

9.B (N9AB)+

(204)

 

Svatoňová Romana

1.hod

spojeno (Ka)

Aj

6.B (A6AB)+

(202)

 
 

3.hod

spojeno (Ka)

Aj

4.B (A4AB)+

(006)

 
 

4.hod

spojeno (Ka)

Aj

9.B (A9B)

(204)

 

Šimek Jiří

3.hod

odpadá

Z

8.A

 

Exkurze

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Hv

 

(008)

supluje

Kolářová Jindřiška

(Le)

1.B

3.hod

Hv

 

(S05)

supluje

Kosková Eliška

(Le)

3.B

3.hod

Cj

 

(103)

supluje

Hajzlová Hana

(Dr)

4.A

3.hod

Aj

A4AB

(006)

spojí

Svatoňová Romana

(Ka)

4.B

3.hod

Aj

A4AB

(006)

spojí

Svatoňová Romana

(Ka)

5.B

4.hod

Tv

Dív

(Těl)

supluje

Zavřel Michal

(Kr)

 

4.hod

Tv

Chl

(Těl)

spojí

Zavřel Michal

(Ds)

6.A

1.hod

Aj

A6AB

(202)

spojí

Svatoňová Romana

(Ka)

 

5.hod

Tv

Chl

(Těl)

supluje

Hofmanová Marcela

(Ds)

6.B

1.hod

Aj

A6AB

(202)

spojí

Svatoňová Romana

(Ka)

7.A

3.hod

Nj

N7AB

(210)

spojí

Řezníčková Markéta

(Dn)

7.B

3.hod

Nj

N7AB

(210)

spojí

Řezníčková Markéta

(Dn)

 

6.hod

Tv

Tvch

(Sál)

supluje

Pokorná Vladimíra

(Ds)

 

7.hod

Tv

Tvd

(Těl)

supluje

Zavřel Michal

(Dn)

7.C

6.hod

Tv

Tvch

(Sál)

supluje

Pokorná Vladimíra

(Ds)

 

7.hod

Tv

Tvd

(Těl)

supluje

Zavřel Michal

(Dn)

9.A

6.hod

Nj

N9AB

(204)

spojí

Řezníčková Markéta

(Dn)

9.B

4.hod

Aj

A9B

(204)

spojí

Svatoňová Romana

(Ka)

 

6.hod

Nj

N9AB

(204)

spojí

Řezníčková Markéta

(Dn)

 

 

Suplování:   Středa 25.4.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

2.B

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

5.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Plecháčková Alena

 

-

-

-

-

-

         

Milotinská Hana

 

-

-

-

-

-

-

       

Drašnarová Lucie

 

..

..

..

..

Ha

-

-

     

Ježková Alena

 

Sk

-

Dn

             

Kordová Štěpánka

 

Ho

Ds

Ho

-

-

         

Krejčí Jana

 

Ds

..

..

..

..

-

-

..

   

Kuřilová Věra

 

Se

Za

Ka

-

           

Lemonová Jana

 

..

..

..

..

..

-

-

     

Svatoňová Romana

 

-

Ka

-

Se

-

-

-

..

..

 

Šimek Jiří

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Holoubková Dana

 

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

1.hod

odpadá

Vla

5.A

 

Škola v přírodě

 

2.hod

supl. (Kř)

Z

7.C

(105)

 

Drašnar Jakub

1.hod

spojeno (Kr)

Tv

5.B (Dív)

(Těl)

 
 

2.hod

supl. (Kor)

M

8.B

(204)

 

Drtinová Ilona

3.hod

spojeno (Je)

Nj

8.B (N8B)

(107)

 

Hajzlová Hana

5.hod

supl. (Dr)

Cj

3.B

(103)

 

Hofmanová Marcela

1.hod

supl. (Kor)

M

9.B

(210)

 
 

3.hod

supl. (Kor)

M

6.A

(202)

 

Kaisrlíková Gabriela

2.hod

spojeno (Sv)

Aj

6.A (A6A)

(104)

 
 

3.hod

supl. (Kř)

Vkz

7.C

(105)

 

Seidlová Adéla

1.hod

supl. (Kř)

Z

6.A

(202)

 
 

4.hod

spojeno (Sv)

Aj

8.B (A8B)

(104)

 

Skákalová Ivona

1.hod

supl. (Je)

Cj

7.C

(105)

 

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

8.hod

Mh

Mh

 

odpadá

 

(Kr)

3.B

5.hod

Cj

 

(103)

supluje

Hajzlová Hana

(Dr)

 

8.hod

Mh

Mh

 

odpadá

 

(Kr)

4.A

8.hod

Mh

Mh

 

odpadá

 

(Kr)

4.B

8.hod

Mh

Mh

 

odpadá

 

(Kr)

5.B

1.hod

Tv

Dív

(Těl)

spojí

Drašnar Jakub

(Kr)

6.A

1.hod

Z

 

(202)

supluje

Seidlová Adéla

(Kř)

 

2.hod

Aj

A6A

(104)

spojí

Kaisrlíková Gabriela

(Sv)

 

3.hod

M

 

(202)

supluje

Hofmanová Marcela

(Kor)

7.C

1.hod

Cj

 

(105)

supluje

Skákalová Ivona

(Je)

 

2.hod

Z

 

(105)

supluje

Zavřel Michal

(Kř)

 

3.hod

Vkz

 

(105)

supluje

Kaisrlíková Gabriela

(Kř)

8.B

2.hod

M

 

(204)

supluje

Drašnar Jakub

(Kor)

 

3.hod

Nj

N8B

(107)

spojí

Drtinová Ilona

(Je)

 

4.hod

Aj

A8B

(104)

spojí

Seidlová Adéla

(Sv)

9.B

1.hod

M

 

(210)

supluje

Hofmanová Marcela

(Kor)

 

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(Sv)

 

9.hod

Vv

   

odpadá

 

(Sv)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 26.4.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

2.B

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

5.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Plecháčková Alena

 

-

-

-

-

-

         

Milotinská Hana

 

-

-

-

-

-

-

       

Drašnarová Lucie

 

..

..

Ha

..

-

-

-

     

Krejčí Jana

 

..

..

..

-

-

-

       

Lemonová Jana

 

..

..

..

..

-

-

-

     

Holoubková Dana

 

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

5.hod

odpadá

In

5.A (Chl)

 

Škola v přírodě

Hajzlová Hana

3.hod

supl. (Dr)

Cj

3.B

(103)

 

Hofmanová Marcela

5.hod

odpadá

In

5.A (Dív)

 

Škola v přírodě

Kaisrlíková Gabriela

4.hod

odpadá

Aj

5.A (A5A)

 

Škola v přírodě

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

3.hod

Cj

 

(103)

supluje

Hajzlová Hana

(Dr)

 

 

Suplování:   Pátek 27.4.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

2.B

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

     

5.A

 

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

ŠvP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Plecháčková Alena

 

No

No

No

-

-

         

Milotinská Hana

 

-

-

-

-

-

-

       

Drašnarová Lucie

 

..

..

..

..

-

-

-

     

Krejčí Jana

 

..

..

..

..

..

-

       

Lemonová Jana

 

..

..

Ks

..

-

-

-

     

Holoubková Dana

 

-

-

-

-

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Nováková Veronika

1.hod

supl. (Aspl)

Cj

3.B

(103)

 
 

2.hod

supl. (Aspl)

Tv

3.B

   
 

3.hod

supl. (Aspl)

Tv

3.B

   

Kosková Eliška

3.hod

supl. (Le)

Hv

1.B

(008)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

Hv

 

(008)

supluje

Kosková Eliška

(Le)

3.B

1.hod

Cj

 

(103)

supluje

Nováková Veronika

(Aspl)

 

2.hod

Tv

   

supluje

Nováková Veronika

(Aspl)

 

3.hod

Tv

   

supluje

Nováková Veronika

(Aspl)

 

Zpracováno v systému Bakaláři