Suplování:   Středa 13.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.B

 

roz

roz

 

roz

roz

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Burešová Kateřina

 

..

..

-

..

..

-

       

Kosková Eliška

       

..

           

Kuřilová Věra

 

Pv

Za

Ho

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

2.hod

supl. (Kř)

Z

7.C

(105)

 

Hofmanová Marcela

3.hod

supl. (Kř)

Vkz

7.C

(105)

 

Pokorná Vladimíra

1.hod

supl. (Kř)

Z

6.A

(202)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

4.hod

Cj

   

odpadá

 

(Ks)

6.A

1.hod

Z

 

(202)

supluje

Pokorná Vladimíra

(Kř)

7.C

2.hod

Z

 

(105)

supluje

Zavřel Michal

(Kř)

 

3.hod

Vkz

 

(105)

supluje

Hofmanová Marcela

(Kř)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.B

 

roz

 

roz

roz

roz

Absc

       

5.B

 

PRE

PRE

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Burešová Kateřina

 

..

..

..

..

..

..

       

Kočí Přemysl

 

..

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Zavřel Michal

2.hod

odpadá

Pc

5.B (Chl)

 

Prevence

 

 

Suplování:   Pátek 15.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

   

Výp

               

3.B

   

Výp

               

4.A

   

Výp

               

4.B

 

roz

Výp

roz

roz

Absc

         

5.A

   

Výp

               

5.B

   

Výp

               

6.A

     

Výp

             

6.B

     

Výp

             

7.A

     

Výp

             

7.B

     

Výp

             

7.C

     

Výp

             

8.A

       

Výp

           

8.B

       

Výp

           

9.A

       

Výp

           

9.B

       

Výp

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Berešová Lenka

   

..

               

Burešová Kateřina

 

..

..

..

..

..

-

       

Drašnar Jakub

     

..

             

Dušková Radka

   

..

               

Janková Alena

       

..

           

Kaisrlíková Gabriela

     

..

..

           

Kočí Přemysl

   

..

               

Kordová Štěpánka

       

..

           

Krejčí Jana

   

..

               

Jožáková Barbora

   

..

               

Kuřilová Věra

     

..

..

           

Pokorná Vladimíra

     

..

             

Seidlová Adéla

     

..

             

Svatoňová Romana

     

..

             

 

Zpracováno v systému Bakaláři